Dovolená Karibik 

Jamajka

Kajmany

Kuba

Portoriko

Haiti

Dominikánská republika

Bermudy

Britské Panenské ostrovy

Martinik

Trinidad a Tobago

Bahamy

Honduras

Kajmanské Ostrovy

Kajmanské ostrovy se nacházejí přibližně 160 Km od Kuby, sevrerozápadně od Jamajky. Součástí Kajmanských ostrovů jsou ostrovy Grand Cayman, Little Cayman a Cayman Brac. Podmořský svět je natolik zajímavý a bohatý, že na mnoha místech bylo moře označeno za národní parky.

Další informace o Karibských ostrovech

Letoviska na Kajmanských ostrovech

Při výběru zájezdu má návštěvních spoustu možností. Může zvolit jak hlavní město George Town, rybářské městěčko West Bay a i město Bodden Town , které je pověstné velmi čistými písčitými plážemi.

Před odjezdem na Kajmanské ostrovy

Jelikož se jedná o exotickou zemi, může nepřipraveného návštěvníka velmi překvapit. Ať již se jedná o pojištění, očkování nebo vízum.

Počasí na Kajmanských ostrovech

Kajmanské ostrovy mají rok rozdělený na tři hlavní období. Na období dešťů, období velmi příjemných teplot pro poznávací zájezd a na období hlavní turistické sezóny.

Jídlo a pití na Kajmanských ostrovech

Stejně jako každá země i tato má svojí specifickou a nezapomenutelnou kuchyni. Nevyužít této příležitosti by byla veliká škoda.

Ubytování, hotely a apartmány

Exotická nemusí být jen dovolená či zájezd, ale i zvolené ubytování. Na výběr je ubytování od bugalovů až po luxusní vily na pláži.

Ubytování, hotely a apartmány

Hotely

Hotely nabízejí své služby všem turistům. Skromnější rádi ušetří a vystačí si s ubytováním za 100$. Pro náročnější jsou připraveny pokoje až v ceně 400$.

Luxusní kajmanské vily

Vily se nacházejí na velice lukrativních místech přímo na pláži. Vila obsahuje klimatizaci, kabelovou televizi a připojení k internetu. Některé vily nabízejí i bazének. Cena za jednu noc se pohybuje okolo 300$.

Bungalovy

Ubytování pro méně nárořné turisty. Bugalov nabízí obytný pokoj a vlastní koupelnu. Cena za jednu noc se pohybuje v rozmezí 100$ až 170$.

Jídlo a pití

Mořské plody

V kajmanské kuchyni jsou nejvíce zastoupeny právě plody moře. Pokud plánujete vyzkoušet místní specialitu, zkuste populární grilovanou makrelu s banány. Večeře v restauraci na jednoho člověka vyjde přibližně na 20$ až 40 $.

Pití

K přípravě nápojů jsou nejvíce oblíbené kokosové ořechy – jejich šťáva. Alkoholické nápoje jsou mírně dražší – 6$ až 7$ za drink.

Fotografie

Jamajka, pláž Sandals

Jamajka, pláž Sandals

Kajmanské ostrovy earo pohled

Kajmanské ostrovy earo pohled

Kuba, pláž Varadero

Kuba, pláž Varadero

Portoriko, město Barranquitas

Portoriko, město Barranquitas

KaribskeOstrovy.cz - Karibské Ostrovy Dovolená
2009 - 2023