Dovolená Karibik 

Jamajka

Kajmany

Kuba

Portoriko

Haiti

Dominikánská republika

Bermudy

Britské Panenské ostrovy

Martinik

Trinidad a Tobago

Bahamy

Honduras

Letoviska Jamajka

Destinace

Kingston

U města Kingston leží sedmý největší přírodní přístav. V okolí je rozmístěno nepřeberné množství stánků s typickými výrobky obyvatel a drobnými uměleckými předměty. V centru Kingstonu se nacházi diskotéky, noční bary, luxusní restaurace a hotely.

Montego Bay

Montego Bay je skutečným rájem na zemi. Překrásné pláže, čisté moře, nádherná příroda a spousta příležitostí k výletům. V okolí přístavu – Přístavní třída – se nachází spousta překupníků nabízejících své zboží. Mezi místními návštěvníky je velmi oblíbený sport Montego Bay jachting.

Negril

Negril návštěvníkům nabízí jedenáct kilometrů bílých, písčitých pláží a čisté modré moře. Milovníkům aktivní dovolené lze doporučit využít potápění za asistence místních instruktorů. Turistům na odpočinkové dovolené se nabízí místní golfový klub.

Orcho Rios

Dominantou města Orcho Rios jsou kapradím porostlé vodopády, na které návštěvníci nikdy nezapomenou a vzpomínají na ně ještě dlouho po návratu domů. V blízkoti Orchos Rios lze narazit na rodiště populárního zpěváka reggae Boba Marleyho.

Fotografie

Jamajka, pláž Sandals

Jamajka, pláž Sandals

Kajmanské ostrovy earo pohled

Kajmanské ostrovy earo pohled

Kuba, pláž Varadero

Kuba, pláž Varadero

Portoriko, město Barranquitas

Portoriko, město Barranquitas

KaribskeOstrovy.cz - Karibské Ostrovy Dovolená
2009 - 2023